TÜM ALIŞVERİŞLERDE KARGO DAHİL Sepetim 0
WhatsApp Hattı 0542 824 45 37

Kargo-Lojistik

Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilecek?

 Ürün bilgileri kısmında teslimat süresi belirtilmedikçe hafta içi 14.00 a kadar verilen tüm siparişler  aynı gün kargoya verilmektedir. Haftasonu verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Alışveriş esnasında belirtilen "1-3 iş günü" gibi ibareler, kargo firmasının ürünü teslim etme süreleri olup, bizim kargoya verdiğimiz günden itibaren geçerli olan tahmini ortalama teslim sürelerdir.

Kargolama ve Teslimat

İklim koşulları, kargo firmasıyla ilgili olağanüstü durumlar ve tüketicinin adres bilgilerinin yetersiz olması durumunda teslimat süresi uzayabilir. Eksik ya da hatalı verilen bilgilerde teslim edilemeyen kargolardan firmamız sorumlu değildir.

Ürünüm hangi kargo firması ile gönderilecek?

 Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

Kargo ücretleriniz nedir?

   Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde ürünün gideceği uzaklık,boyut, kilo, adet gibi değişken faktörlerden dolayı kargo ücreti değişkenlik göstermektedir.  Ürün fiyatlandırması kargo dahil olarak verilmektedir. Toplam ürün tutarın içinde kargo taşıma bedelleri mevcuttur. 

Kapıda Ödeme ile yapılan alışverişlerde kargo firmalarının kesmiş olduğu kapıda ödeme komisyon bedeli kargo fiyatı içine dahildir ve faturada ayrıca gösterilmemekktedir. Tüm Fiyatlarimiz her zaman kapıdan ödeme ve kargo bedeli eklenmiş son hali ile verilmektedir. 

Ürünüm, kargoya verildikten kaç gün sonra bana ulaşır?

   Siparişiniz normal şartlarda kargoya verildikten sonra "1-3 iş günü" içerisinde size ulaşacaktır. Kargo firması tarafından kısa mesaj ile sipariş takip numarası yollanmaktadır.

Yurtdışına gönderi yapıyor musunuz?

  Avrupa Ülkelerine gönderi yapabiliyoruz, bilgi için müşteri hizmetlerimiz 0542 824 45 37  ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Ürünleri gelip alabilir miyim?

   Üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamızda teslimat işlemleri kesinlikle yapılmamaktadır.

Kargo gelmiş, ancak adresimde kimseyi bulamamış. Ne yapmalıyım?

   Kargo firması ile yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde, kargonuzun tesliminin yapılabilmesi için tesllim gününde adreste bulunulması gerekmektedir. Adreste olmamaniz durumuda size mesajla verilen takip numarasında hangi YURTİÇİ KARGO subesinde oldugunu öğrenerek almanız gerekmektedir. Adreste bulunamayan kargolar subede SADECE 2 iş günü bekler ve geri firmamiza yollanır. Tesilm alınmayan kargolarda git gel bedeli YURTİÇİ KARGO firmamıza fatura eder.  Teslim alınmayan kargolarda gidiş-geliş toplam kargo bedelleri müşterimizden tahsil edilmektedir.

Adreste bulunamadığım için, kargom geri iade edilmiş. Ne yapmalıyım?

Kargo firması ile yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde, kargonuzun tesliminin yapılabilmesi için adreste olmanız gerekmektdir. Adreste olmamaniz durumuda size mesajla verilen takip numarasından kargonuzun hangi YURTİÇİ KARGO subesinde oldugunu öğrenerek almanız gerekmektedir. Mesaj ulaşmadı ise SATIŞ DESTEK WHATSAPP HATTIMIZDAN  talep ediniz. Adreste bulunamayan kargolar subede SADECE 2 iş günü bekler ve geri firmamiza yollanir.

İade gelen kargoda Müşteri Hizmetleri size ulasir ve tarafımıza fatura edilen bedeller eklenerek size tekrar ürünü yollar.

Sizde  Müşteri Hizmetleri 0542 824 45 37 ile iletişime gecerek kargonuzun tekrar yollanmasını saglayabilirsiniz.

 

Kargomu şubeden kendim gidip teslim almak istiyorum. Mümkün müdür?

   Evet mümkündür. Siiparişi olusturur iken teslim almak istediğiniz  YURTİÇİ KARGO subesi adını mutlaka yazmanız gerekmektedir. (  Şube adları YURTİÇİ Kargo Web Sitesinde Mevcuttur) Ancak herhangi bir aksilik yaşamamak için, şubeye gitmeden önce irtibata geçmenizi ve şubeden teslim almak istediğinizi sipariş açar mutlaka iken belirtmeyi unutmayınız.

Siparişime ait kargo teslimatı hala yapılmadı. Sorun ne olabilir?

   Kargolarınızın nerede olduğunu hakkında detaylı bilgiye istediğiniz her zaman size mesajla ulasan takip numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinizde  bir anormallik yada hata olduğunu düşünüyorsanız Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattından  0542 824 45 37  ile bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Haftasonu ürün teslimatı yapıyormusunuz?

   Çalışmış olduğumuz YURTİÇİ KARGO firmasının haftasonu (CUMARTESİ GÜNÜ)  teslimatları vardır.