TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO Sepetim 0
WhatsApp Hattı 0542 824 45 37

Kargo-Lojistik

Satın aldığım ürün ne zaman kargoya verilecek?

 Ürün bilgileri kısmında teslimat süresi belirtilmedikçe hafta içi 14.00 a kadar verilen tüm siparişler  aynı gün kargoya verilmektedir. Haftasonu verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Alışveriş esnasında belirtilen "1-3 iş günü" gibi ibareler, kargo firmasının ürünü teslim etme süreleri olup, bizim kargoya verdiğimiz günden itibaren geçerli olan tahmini ortalama teslim sürelerdir.

Kargolama ve Teslimat

İklim koşulları, kargo firmasıyla ilgili olağanüstü durumlar ve tüketicinin adres bilgilerinin yetersiz olması durumunda teslimat süresi uzayabilir.

Ürünüm hangi kargo firması ile gönderilecek?

 Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz SURAT KARGO ile gönderilmektedir.

Kargo ücretleriniz nedir?

   Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde ürünün gideceği uzaklık,boyut, kilo, adet gibi değişken faktörlerden dolayı kargo ücreti değişkenlik göstermektedir. 250 ve üstü yaptığınız alışverişlerinizde ise kargo ücretinizi www.pdrpudra.com karşılar.

Kapıda Ödeme ile yapılan alışverişlerde kargo firmalarının kesmiş olduğu kapıda ödeme komisyon bedeli kargo fiyatı içine dahildir ve faturada ayrıva gösterilmektedir. Tüm Fiyatlarimiz her zaman kapıdan ödeme ve kargo bedeli eklenmiş son hali ile verilmektedir. 

Ürünüm, kargoya verildikten kaç gün sonra bana ulaşır?

   Siparişiniz normal şartlarda kargoya verildikten sonra "1-3 iş günü" içerisinde size ulaşacaktır. Kargo firması tarafından kısa mesaj ile sipariş takip numarası yollanmaktadır.

Yurtdışına gönderi yapıyor musunuz?

  Avrupa Ülkelerine gönderi yapabiliyoruz, bilgi için müşteri hizmetlerimiz 0542 824 45 37  ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Ürünleri gelip alabilir miyim?

   Üzülerek belirtmek isteriz ki, firmamızda teslimat işlemleri kesinlikle yapılmamaktadır.

Kargo gelmiş, ancak adresimde kimseyi bulamamış. Ne yapmalıyım?

   Kargo firması ile yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde, kargonuzun tesliminin yapılabilmesi için adresinize  1 kez uğrama yapılacaktır. Adreste olmamaniz durumuda size mesajla verilen takip numarasından kargonuzun hangi SURAT KARGO subesinde oldugunu öğrenerek almanız gerekmektedir. Adreste bulunamayan kargolar subede SADECE 2 iş günü bekler ve geri firmamiza yollanır. Tesilm alınmayan kargolarda git gel bedeli Surat Kargo firmamıza fatura eder.

Adreste bulunamadığım için, kargom geri iade edilmiş. Ne yapmalıyım?

Kargo firması ile yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde, kargonuzun tesliminin yapılabilmesi için adresinize  1 kez uğrama yapılacaktır. Adreste olmamaniz durumuda size mesajla verilen takip numarasından kargonuzun hangi SURAT KARGO subesinde oldugunu öğrenerek almanız gerekmektedir. Adreste bulunamayan kargolar subede SADECE 2 iş günü bekler ve geri firmamiza yollanir.

İade gelen kargoda Müşteri Hizmetleri size ulasir ve tarafmıza fatura edilen bedelin yarı miktarını ekleyerek (10tl) size tekrar ürünü yollar.

Sizde  Müşteri Hizmetleri 0542 824 45 37 ile iletişime gecerek kargonuzun tekrar yollanmasını saglayabilirsiniz.

 

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi. Ne yapmalıyım?

   Sevkiyatı yapılan siparişlerin tamamı, faturalı bir şekilde kargo firmasına teslim edilmektedir. Hiçbir şekilde faturasız kargo çıkışı yapılmamaktadır. 

Faturanız, ürününüzün yer aldığı kolinin dış bölümünde bulunan şeffaf plastik bir cep poşeti içinde yada ürün kargo poşeti ile gönderilmişse, bu kargo poşetinin içinde size ulaştırılmaktadır.  

 

Kargomu şubeden kendim gidip teslim almak istiyorum. Mümkün müdür?

   Evet mümkündür. Siiparişi olusturur iken teslim almak istediğiniz SURAT KARGO subesi adını mutlaka yazmanız gerekmektedir. (  Şube adları Surat Kargo Web Sitesinde Mevcuttur) Ancak herhangi bir aksilik yaşamamak için, şubeye gitmeden önce irtibata geçmenizi ve şubeden teslim almak istediğinizi sipariş açar mutlaka iken belirtmeyi unutmayınız.

Siparişime ait kargo teslimatı hala yapılmadı. Sorun ne olabilir?

   Kargolarınızın nerede olduğunu hakkında detaylı bilgiye istediğiniz her zaman size mesajla ulasan takip numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinizde  bir anormallik yada hata olduğunu düşünüyorsanız Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattından  0542 824 45 37  ile bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Haftasonu ürün teslimatı yapıyormusunuz?

   Çalışmış olduğumuz SURAT KARGO firmasının haftasonu (CUMARTESİ GÜNÜ)  teslimatları vardır.